tanitim@esenyurt.edu.tr 444 9 123

Bölüm Başkanı Mesajı

Değerli Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Öğrencileri ve Öğrenci Adayları.

İş Dünyası için Halkla İlişkiler çok önemli bir konu ve pozisyondur. Gerek kurumun tanıtılması gerekse sektörde tutunabilmesi adına çok değerli bir alandır. Üretilen ürünler, sunulan hizmetler, bu birim aracılığıyla hedef kitleye tanıtılır ve avantajları sunulur. Bu sunumun en doğru şekilde yapılması, iyi eğitim almış, tecrübeli Halkla İlişkiler ve Reklam ve PR Birimi tarafından yürütülür. Reklam-PR ve Halkla İlişkiler birlikte ve koordineli çalışan iki birim olarak şirket, kurum ve kuruluşların can damarı olarak da geçerler. 

İstanbul Esenyurt Üniversitesi, Halkla İlişkiler Bölümü olarak siz değerli öğrencilerimize, kendinizi geliştirmeniz ve iş hayatında karşılaşacağınız her türlü zorluğa karşın, en iyi şekilde hazırlanacaksınız. Sektör tecrübesi olan hocalarımızla derste ve ders dışında edineceğiniz engin bilgilerle kendinizi geliştireceksiniz.

Halkla İlişkiler Bölümü bünyesinde bulunan güncel derslerde, sektörün ihtiyacı olan bilgileri teorik ve uygulamalı olarak öğrenme fırsatı bulup, firmaların arzu ettiği adaylar haline geleceksiniz.