tanitim@esenyurt.edu.tr 444 9 123

Öğrenci Görüşleri

Ben okulumuzun 2011140002 numaralı Abdussamed KILIÇ adlı öğrencisiyim. Okulumuza 01.09.19 tarihinde kayıt yaptırdım.

Okulumuzun eğitiminden ve eğitimcilerinden oldukça memnun kaldım fazlasıyla ilgililer. COVİD-19 sebebiyle ilk senemiz uzaktan eğitim ile geçti ve hocalarımızın ilgisi alakası biz okulumuz öğrencilerinin o süreci verimli geçirmesini sağladılar. Gerek sosyal çevresi gerek öğrenciye karşı ilgi alaka olsun okulumuzda gördüğüm güzel durumlardan birkaçı bunların yanı sıra yaptığı etkinlikler, kütüphanesinin verim ve kaynak olarak fazlasıyla yeterli olması, öğrencilerin birbirleri ile vakit geçireceği alanların bulunması, her bölümün verimliliği için tüm imkanların kullanılmasıda okulumuzun güzel özelliklerinden.

Ben eğitim sürem boyunca bizim ile ilgilenen bizim için çabalayan okulumuz öğretim görevlilerine ve yaptığı etkinlikler öğrenciye sunduğu muhteşem imkanlar için okulumuza teşekkürlerimi sunuyorum.

ABDUSSAMED KILIÇ

Ben okulunuzun 2011140012 numaralı öğrenciyim. 09/2019 tarihinde okula    kayıt yaptırdım.

İstanbul Esenyurt Üniversitesi , eğitim-öğretime  önem veren bir kurumdur. Eğitim- öğretimin yanı sıra  topluma değer veren , sorumluluk sahibi hak ve özgürlüklerini savunan duyarlı bireyler yetiştirmektedir. Aynı zamanda öğrencilerine gerekli alt yapıyı sağlayarak, iş dünyasına da zemin hazırlamaktadır. Kurumda öğrencilerin motivasyonunu arttırmak içinde gerekli özen gösterilmektedir.  

Okula başladığım günden itibaren, eğitim ve öğretim alanında çok başarılı bir yol izledim. Pandemi dönemine denk gelmiş olmama rağmen, okulun altyapısı ve kurmuş olduğu sağlam online eğitim sistemi sayesinde derslerimden hiç geri kalmadım ve gerekli eğitimimi aldım. Okulumuzun öğretim üyeleri de bu konuda çok duyarlı ve titiz davranarak başarıyla eğitimimizi devam ettirmemizi sağladı. Okulumuz bunların yanı sıra temizlik ve hijyenede önem veren bir kurumdur. Tüm çalışanları da bu hassasiyetle; güleryüzlü ve anlayışlı davranmaktadır.

Okuduğum dönem içerisinde eğitimime katkıda bulunan, her konuda bana yardımcı olan, tüm öğretim üyelerine, çalışanlarına ve okuluma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

GİZEM ÖZKURT

Ben okulumuzun 2011140001 numaralı öğrenciyim. Okulumuza 09/2019 tarihinde kayıt yaptırdım.

Okulumuz eğitim şekli, eğitimcileri, sosyal çevresi, yaptığı etkinlikleri, dersin verimliliği, kütüphanesinde istenilen bilgilerin bulunması, öğretim üyelerinin öğrenciyle alakalı olması gibi daha nice özelliklere sahip bir okul. Ben eğitim ve öğretim gördüğüm dönemler boyunca derslerde hocalarımın ilgili olmasından verdikleri dersleri kullanabildikleri tüm metaryelleri kullanarak verimli bir şekilde anlatmalarından çok memnun kaldım. Tüm öğretmenlerime ve okuluma teşekkürlerimi sunuyorum.

MEHMET FIRAT SÜKÜTİ

Ben 01.09.2019 Tarihinde üniversitenize kayıt yapan 2011140010 numaralı lojistik bölümü 2.sınıf öğrenciniz Yusuf Akın üniversitenizin öğretim üyesi öğretmenlerinden çok memnun olduğumu derste gerekli bilgilere sahip olduklarını dile getirmek istiyorum ve üniversitenin alanlarından olan kütüphanemizi aktif olarak kullanmakta olup yeterli derecede hizmet sağlamaktadır.okulun kantini,konferans salonu,yemekhane bölümü ve bir çok alanda hizmet açısından herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.Esenyurt üniversite olarak pandemi döneminde ve yüz yüze eğitimde gösterdiğiniz ilgi alaka için teşekürlerimi sunarım.

                                                                                                  Yusuf AKIN